O nas

O nas

Poznaj zespół naszych ekspertów

Jak działa WP Partner?

WP Partner jest agencją deweloperską działającą w ramach MTA Group. Zajmujemy się projektowaniem stron dla firm, wizytówek, sklepów, platform e-commerce czy landing page. W naszej pracy korzystamy z WordPressa, najpopularniejszego na świecie systemu zarządzania treścią. 

Stawiamy na elastyczność procesu i dialog ze wszystkimi członkami zespołu zaangażowanymi w jego realizację. Wierzymy, że zrozumienie potrzeb naszych klientów pozwala nam działać sprawniej oraz dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości. Nasze projekty są zbudowane na solidnych marketingowych fundamentach. Współpracujemy z grafikami, specjalistami UX czy SEO – mamy dostęp do całego zaplecza i wiedzy ludzi tworzących MTA Group.

Nasi doświadczeni eksperci

Z naszymi klientami dzielimy się wiedzą, doświadczeniem oraz pasją w tworzeniu nowoczesnych stron i sklepów internetowych. Zespół WP PARTNER to nie tylko grupa ludzi, ale zgrana ekipa pasjonatów, którzy nie boją się nowych wyzwań. Poznaj nasz zespół już dziś!
wpp-bartek

Bartosz Grefling

Project Manager
wpp-mikolaj

Mikołaj Maciejewski

Project Manager
wpp_fotka_filip

Filip Szymański

Project Manager
wpp-karol

Karol Piekarski

Web Developer
wpp-szymon

Szymon Konieczny

Web Developer
Filip Kusz1

Filip Kusz

Web Developer

Jesteśmy częścią MTA Group

MTA Group tworzy kilka współpracujących ze sobą zespołów działających w różnych obszarach digital marketingu. Zajmujemy się m.in. SEO, analityką, optymalizacją konwersji, influencer marketingiem,  grafiką, tworzeniem kampanii reklamowych w Google, na Facebooku, LinkedInie i innych mediach społecznościowych. Tworzymy przestrzeń, która łączy e-marketerów, specjalistów ds. ruchu, hakerów wzrostu, specjalistów ds. technologii i developerów, aby maksymalizować jakość naszych usług.

MTA Group jest organizacją turkusową i dlatego wprowadziliśmy ideę pracy w systemie performance. Bez sztywnych schematów, szefów, z możliwością rozwoju każdego pracownika i jednoczesnym rozwoju całego zespołu. Dzięki temu podejściu wspieramy innowacyjność i kreatywność, tworzymy miejsce dla wolności i wzajemnego zaufania. Jesteśmy współpracownikami i kolegami w zespole, a nie rywalami.